Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

WISTA S.R.O.

WISTA s.r.o. je předním dodavatel komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav. Nový web se pyšní skvěle propracovanou maticí produktů a školení.

web: www.wista.cz
WISTA S.R.O.

ELKO EP, s.r.o.

Tradiční a zároveň inovativní ryze český výrobce elektronických přístrojů - společnosti ELKO EP - se na poli elektroinstalací pohybuje již 23 let. A právě nyní nastal čas i pro inovativní změnu webu. Hlavním cílem bylo přinést přehledný a intuitivní web, díky kterému se dokáže zákazník zorientovat v široké škále výrobků.
 

web: www.elkoep.cz
ELKO EP, s.r.o.

TASS - reklama design

Pro reklamní agenturu TASS, která se pyšní kreativním a vstřícným přístupem, jsme zrealizovali novou webovou prezentaci dle aktuálních trendů. Samozřejmostí je také responzivní verze. 

web: www.tass.cz
TASS - reklama design

Atrium

Jsme rádi sa svěřenou důvěru, díky které jsme mohli vytvořit nový web pro nový víceúčelový komplex Atrium, který přináší novou kvalitu bydlení do centra Otrokovic. Původní hotelový objekt se mění na multifunkční centrum s vysokou přidanou hodnotou stálého bydlení a garantovaného parkovacího místa.
 

web: www.atriumotrokovice.cz
Atrium

Nirvana Systems s.r.o

Dostali jsme důvěru přepracovat kompletně nový web společnosti Nirvana Systems s.r.o,
která je jedničkou na světě ve výrobě paramotorů.

Cílem bylo přiblížit zákazníkům výhody a detaily paramotorů Nirvana a vystihnout pocit jaké je to létat bez limitů :).

web: www.nirvana.cz
Nirvana Systems s.r.o

STAVYMA

V případě, že je klient s naší prací spokojen, vrací se a to je přesně příklad společnosti STAVYMA spol. s r.o.. Jsme hrdí, že jsme mohli již po druhé realizovat projekt stavyma-reality.cz a zároveň také stavyma.cz.

web: www.stavyma-reality.cz
STAVYMA

Návěsy KRONE

Pro skupinu Hesti, spol. s r.o. - importéra návěsů KRONE jsme připravili produktový web, který představuje nabídku kvalitních návěsů této známě německé značky

web: www.navesykrone.cz
Návěsy KRONE

Vinařství sv. Florian s.r.o.

Tento projekt jsme vytvořili v podstatě od nuly. Na začátku byl jen příběh o historickém vinařství
v Bzenci. Z příběhu jsme vytvořili logo. Poté jsme museli dát tvář lahvím vína a stvořili jsme viněty, poté marketilní tiskoviny a nakonec jsme se pustili do realizace celého e-shopu.
Zde je výsledek :).

web: www.vinoflor.cz
Vinařství sv. Florian s.r.o.

Půjčovna nářadí VLK

Velmi si vážíme důvěry klientů a zakládáme si na dlouhodobé spolupráce. V pořadí druhou webovou prezentaci jsme vytvořili pro společnost Půjčovna nářadí VLK.
Půjčovna nabízí nejširší sortiment kvalitního značkového nářadí a stavebních strojů, a proto jsme vytvořili novou klientskou sekci pro partnery, včetně objenávkového minisystému pro rezervaci strojů. 

web: www.pujcovna-vlk.cz/
Půjčovna nářadí VLK

SAB Finance a.s.

Je nám ctí, že jsme mohli zrealizovat již v pořadí čtvrtou webovou prezentaci pro společnost SAB Finance a.s..
Jedničce na trhu devizových obchodů jsme kompletně přepracovali strukturu navigace a celý web jsme vytvořili dle současných moderních trendů.

web: www.sab.cz
SAB Finance a.s.

Moravský rybářský svaz

Pro Moravský rybářský svaz, pobočný spolek Zlín jsme vytvořili novou webovou prezentaci.
Web je postavený na moderních technologiích se spoustou efektů.

web: www.mrszlin.cz
Moravský rybářský svaz

Fainstav

Již druhá webová prezentace vytvoření na míru tomuto klientovi.

web: www.fainstav.cz
Fainstav

Veterina AAnimalCare

Pro klienta veterina AAnimalCare jsme vytvořili již druhou webovou prezentaci, tentokrát podle aktuálních trendů v moderní grafice a responzivní verzi pro mobilní zařízení.

web: www.veterina-zlin.cz
Veterina AAnimalCare

Kalírna Zlín

Vytvořili jsme firemní prezentaci zavedené zlínské kalírny, která má jednoduchou, přehlednou grafiku a je plně responzivní.

web: www.kalirna-zlin.cz
Kalírna Zlín

Derma Body Clinic

Pro klienta Derma Body Clinic jsme vytvořili kompletní reklamní kampaň k otevření nové dermatologické kliniky ve Zlíně. Vypracovali jsme logo, vizitky, bigboardy, letáky a novou webovou prezentaci.

web: www.dermabodyclinic.cz
Derma Body Clinic

LUK nábytek

E-shop zaměřený na prodej kancelářského nábytku, vyrobený na míru. E-shop běží na našem CMS a je plně responzivní.

web: www.luknabytek.cz
LUK nábytek

Zep worldwide

Pro našeho partnera z Austrálie jsme připravili již druhou webovou prezentaci. Představujeme zde firmu včetně její hlavní činnosti. Jedná se o jedničku na trhu v oboru el. transformátorů. Web je responzivní a postaven na našem CMS systému.

web: www.zep.com.au
Zep worldwide

Hesti

Náš klient, skupina Hesti si u nás nechala vytvořit svou hlavní webovou prezentaci. Na webu zobrazujeme nabídku prodeje nových vozidel, dealerskou síť, služby a také značky, pro které je Hesti Group zároveň importérem. Web je propojen se systémem třetích stran, odkud se stahuje nabídka ojetých vozidel.

web: www.hesti.cz
Hesti

EURO CAR Zlín

Pro autorizovaného prodejce Volkswagen a autorizovaný servis vozů Škoda, Volkswagen a Audi jsme vytvořili komplexní webovou prezentaci, která vystihuje široký záběr této úspěšné firmy. Webová prezentace obsahuje nabídku služeb a také nabídku nových, skladových i ojetých vozidel.

web: www.eurocarzlin.cz
EURO CAR Zlín

Inels Smart Home

Pro našeho zákazníka firmu ELKO EP jsme vytvořili již druhý web, který je zaměřen na americký trh v segmentu produktů chytrých domů a bytů.

web: www.inelssmarthome.com
Inels Smart Home

Restaurace U Johana

Již sedmým rokem úspěšně spolupracujeme z vyhlášenou zlínskou Restaurací u Johana. Za tuto dobu jsme připravili již třetí webovou prezentaci v řadě. Grafické zpracování jsme pojali spíše čistějším stylem s důrazem na rychlou dostupnost informací. Nové webové stránky restaurace jsme postavili na redakčním systému, jsou responzivní a vytvořeny moderní technologií. V současné době pracujeme na zdokonalení obsahu webové prezentace a optimalizaci pro vyhledávače.

web: www.ujohana.cz
Restaurace U Johana

Roko Airplanes

Během měsíce září 2015, jsme spustili webovou prezentaci zabývající se výrobou a prodejem ultralehkých letadel. Web je postaven na našem redakčním systému a je plně responzivní.

web: www.rokoairplanes.com
Roko Airplanes

SATTELO

Webová stránka pro našeho klienta, který propojuje obchodní aktivity s firmami po celém světě. Specialista na automotive odvětví. Tuto webovou prezentaci jsme připravili na redakčním systému Wordpress.

web: www.sattelo.com
SATTELO

BRANOPAC CZ

Na míru vytvořenou prezentaci jsme spustili na konci léta 2015 pro firmu BRANOPAC CZ. Web je již standartně responzivní, postave na vlastním CMS a obsahuje řadu modulů přímo na míru klientovi.

web: www.branopac-antalis.cz
BRANOPAC CZ

Tomáš Goláň daňová kancelář s.r.o.

Už po druhé jsme vytvořili webovou prezentanci pro renomovanou daňovou kancelář pana Ing. Tomáše Goláně. Web je vytvořen pomocí nejmodernějších technologií a je postaven na fotografiích, které jsme pro daňovou kancelář sami realizovali. Obsah webové prezentace je vytvořen naší zkušenou copywriterkou.

web: www.golan.cz
Tomáš Goláň daňová kancelář s.r.o.

HESTI GROUP a.s.

Záhajili jsme spolupráci s prodejcem a servisem nákladních automobilů MAN. Webová prezentace je postavena na našem CMS systému, pomocí krerého se administrátorům jednoduše spravuje kompletní obsah. Vzhledem k tomu, že skupina Hesti působí po celé ČR připřavili jsme pro návštěníky webu interaktivní mapů kde si mohou najít svůj nejbližší servis.

web: www.man-hestigroup.cz
HESTI GROUP a.s.

ZOO a Zámek Zlín - Lešná

V březnu 2013 jsme úspěšně dokončili realizaci oficiálního webu ZOO ve Zlíně a také zámku Lešná. Připravili jsme šablony a celou prezentaci postavili na našem CMS systému HANA. Web je propojen se sociálními sítěmi a jeho struktura je navržena tak, aby byla pro návštěvníky co nejvíce srozumitelná.

V prosinci 2014 jsme navíc spustili ZOO e-shop.

web: www.zoozlin.eu
ZOO a Zámek Zlín - Lešná

Krajská nemocnice T. Bati

Během roku 2013 jsme zahájili spolupráci s Krajskou nemocnicí Tomáše Bati ve Zlíně. Během této doby jsme připravili úplně nový web pro návštěvníky. I přes velmi rozsáhlý obsah jsme se snažili webovou stránku upravit tak, aby byla přehledná. Cílem bylo, aby zde široká i odborná veřejnost našla informace rychle a snadně.

web: www.kntb.cz
Krajská nemocnice T. Bati

Truck Service a.s.

V roce 2014 jsme realizovali webovou prezentaci na míru pro autorizovaný servis nákladních automobilů MAN.
Prezentace i administrační prostředí je responzivní, proto je zobrazení na mobilním telefonu, nebo tabletu zcela bezproblémové.

web: www.truckservice.cz
Truck Service a.s.

Noventis s.r.o.

Na konci roku 2012 jsme spustili novou webovou prezentaci www.noventis.cz. Do webové prezentace je v tomto případě také integrovaný e-shop, který plně pokrývá požadavky klienta. Webová prezentace je vyhotovena v několika jazykových mutacích.

web: www.noventis.cz
Noventis s.r.o.

Greta Public

V druhé polovině roku 2014 jsme spustili webovou prezentaci pro partnerskou reklamní agenturu GRETA. Web je postaven na moderním designu, velkých fotografiích a je responzivní.

web: www.greta.cz
Greta Public

ORBCOMM

Začátkem roku 2015 jsme spustili webovou prezentaci firmy ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. Web má originální, čistou grafiku s jednoduchými piktogramy, vyznačující hlavní činnosti firmy. Prezentace je plně responzivní, tudíž se plnohodnotně zobrazuje jak na tabletech, tak na mobilních telefonech.

web: www.orbcomm.cz
ORBCOMM

INTERMEN s.r.o.

Začátkem června 2015 jsme spustili novou webovou prezentaci firmy INTERMEN. Prezentace je responzivní a plně administrovatelná pomocí našeho CMS.

web: www.intermen.cz
INTERMEN s.r.o.

SAB Finance a.s.

Úspěšná spolupráce se společností SAB Finance přinesla vytvoření úplně nové webové prezentace. V současné době pracujeme na správě obsahu webové prezentace.

web: www.sab.cz
SAB Finance a.s.

Autosystem

Na základě úspěšné spolupráce s italským výrobcem klimatizačních jednotek do automotive průmyslu jsme vytvořili novou webovou prezentaci autosystem. Na webové prezentaci spravujeme obsah produktů a další obsah.

web: www.autosystem.it
Autosystem

Dům pod palcem

V roce 2014 jsme spustili webovou aplikaci dům pod palcem, postavenou na e-shopovém řešení, kde si můžete vyzkoušet, sestavit a zakoupit chytrou sadu pro ovládání Vašeho domu.

web: www.dumpodpalcem.cz
Dům pod palcem

TIGAS Zlín s.r.o.

V první polovině roku 2014 jsme spustili novou webovou prezentaci pro firmu TIGAS, která se zabývá povrchovým opracováním nerezového materiálu. Web je postaven na našem CMS a pro klienta jsme realizovali i fotografie.

web: www.tigas.cz
TIGAS Zlín s.r.o.

MORAVIA CANS

V červnu 2013 jsme dokončili realizaci webové prezentace firmy MORAVIA CANS. Prezentace je ušitá přímo na míru společnosti a postavená na našem CMS systému. Čistý a jednoduchý design přispívá ke snadné a přehledné orientaci na webu.

web: www.moraviacans.cz
MORAVIA CANS

SYSTEM Plus

Na začátku července 2013 jsme spustili na míru vytvořenou webovou prezentaci firmy SYSTEM Plus, jedné z největších dodavatelů zabezpečovací techniky ve Zlínské kraji. Web je přehledně zpracovaný s originální grafikou.

web: www.systemplus.cz
SYSTEM Plus

Creativehill

Během měsíce ledna 2013 jsme dokončili realizaci webové prezentace s názvem Creative Hill College. Za tímto názvem se ukrývá nové vznikající střední škola se zaměřením na moderní komunikační a marketingové technologie.

web: www.creativehill.cz
Creativehill

JUDr. Stanislav Polčák

Pro poslance Evrospkého parlamentu JUDr. Stanislava Polčáka jsme v roce 2014 vytvořili již druhou webovou prezentaci včetně našeho CMS systému pro správu obsahu.

web: www.stanislav-polcak.cz
JUDr. Stanislav Polčák

Studio Anna+A s.r.o.

Webové stránky pro Studio Anna+A s.r.o. jsme graficky přepracovali, nakódovali do strukturovaného XHTML / CSS kódu, vytvořili redakční systém na míru pro editaci celých webových stránek. Dále jsme provedli základní SEO optimalizaci pro vyhledávače.

web: www.anna-a.cz
Studio Anna+A s.r.o.

Wista e-shop

Pro firmu Wista jsme vytvořili e-shop vytvořený na míru pro potřeby klienta. E-shop je napojen na skladový a účetní systém.

web: www.tryskani-lakovani-metalizace.cz
Wista e-shop

Muzeum JV Moravy

Pro tuto příspěvkovou organizaci jsme připravili informační webovou prezentaci. Informace o výstavách a akcích se můžete dozvědět právě zde.

web: www.muzeum-zlin.cz
Muzeum JV Moravy

Dřevěné podlahy s.r.o.

V květnu 2014 jsme spustili webovou prezentaci admonterstudio s tématikou podlahových krytin.

web: www.admonterstudio.cz
Dřevěné podlahy s.r.o.

Alpine Living

V říjnu 2013 jsme spustili web alpineliving.cz postavený na našem CMS systému HANA. Na webu je jednoduchý rezervační systém i webkamery.

web: www.alpineliving.cz
Alpine Living

Krajská hospodářská komora

V červnu 2013 jsme dokončili realizaci webové prezentace krajské hospodářské komory Zlínského kraje. Prezentace je ušitá přímo na míru a postavená na našem CMS systému. Čistý a jednoduchý design přispívá ke snadné a přehledné orientaci na webu.

web: www.khkzlin.cz
Krajská hospodářská komora

STAVYMA spol. s r.o.

Pro uvedenou společnost jsme připravili dva projekty. Prvním projektem je webová prezentace společnosti, kterou jsme převlékli do nového designu a postavili na CMS systému. Druhým projektem je systém prodeje realit. Na této webové prezentaci jsme vytvořili Flash aplikaci, která mapuje prodej rodinných domů.

web: www.stavyma.cz
STAVYMA spol. s r.o.

První Finanční Jistota

Společnost První Finanční Jistota s.r.o. se na nás spoléhá jako na silného partnera pro on-line marketingové záležitosti. Letos jsme se společně rozhodli upravit grafiku současného webu a vylepšit flashové aplikace. Do budoucna plánujeme další postupně rozšiřovaní obsahu a optimalizaci pro vyhledávače.

web: www.1fj.cz
První Finanční Jistota

MORÁVIA-CHEM, s.r.o.

Internetový obchod pro MORÁVIA-CHEM, s.r.o. jsme kompletně graficky zpracovali, připravili do strukturovaného XHTML / CSS kódu a vytvořili webovou aplikaci pro správu internetového obchodu. Systém dále odesílá na míru zpracovaný import objednávky přímo do skladového softwaru (účetní systém POHODA). Příprava a programování importních můstků pro software třetích stran.

web: www.cinol-shop.cz
MORÁVIA-CHEM, s.r.o.

VON s.r.o.

Internetový obchod pro VON s.r.o. jsme kompletně graficky zpracovali, připravili do strukturovaného XHTML / CSS kódu a vytvořili webovou aplikaci pro správu internetového obchodu. Systém dále odesílá na míru zpracovaný import objednávky přímo do skladového softwaru (účetní systém POHODA). Příprava a programování importních můstků pro software třetích stran.

web: www.farma-obchod.cz
VON s.r.o.

Svoboda a Březík – pečivo, s.r.o.

Již po druhé se na nás obrátilo vedení společnosti Svoboda a Březík – pečivo, s. r. o., abychom jim upravili a vylepšili webovou prezentaci s povýšili ji na katalogový web.

web: www.svobodabrezik.cz
Svoboda a Březík – pečivo, s.r.o.