Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Nabízíme profesionální zakázkové fotografování v interiéru i exteriéru. Specializujeme se zejména na produktovou a reklamní fotografii.

Pro Vaši firmu dokážeme vytvořit také videoprezentaci výrobku, nebo samotné firmy..

V tomto segmentu Vám dokážeme nabídnou kvalitu. Protože právě kvalita záběru ať už na fotografii nebo na videu je to co zaujme a přitáhne pozornost.

{$item.nazev}

Naše poslední projekty

Pivovar Vraník

Fotografování prostor pro svatební veselku, restaurace a ubytování.

web: www.pivovarvranik.cz

 

Reference

JTM alu servis

Focení kol před a po renovaci.

 

Reference

Tigas

Referenční fotografování produktů na zakázku.

web: www.tigas.cz

 

Reference

NAŠE SLUŽBY FOTO A VIDEO

 

Foto

Každý dobrý e-shop, katalog a nebo jen firemní prezentace si zaslouží mít kvalitně vyfocené produkty. Právě kvalitní fotografie vyvolá správné emoce, které mnohdy vedou k rozhodnutí danou věc koupit, či se o ni více zajímat. Na webu je vždy lepší autentická fotografie, která je kvalitně zpracovaná než-li stažená fotografie z fotobanky. Z tohoto důvodu Vám nabízíme profesionální fotograficke služby naší firmy.
 

 

Vlastní fotoatelier

Šli jsme ještě dál a vybudovali jsme si vlastní fotoatelier, abychom nebyli omezeni časem a mohli jsme produktové fotografii věnovat tolik času, kolik je potřeba pro kvalitní snímek. Vyfotíme Vám produkty pro e-shop, do katalogu, letáku nebo brožury. Vyfotíme i osobní fotografie do portfólia.

 

Video

Společnost dgstudio.cz s.r.o. spolupracuje jen s těmi nejlepšími v oboru a protože víme, že obsah je král, zahrnuli jsme do svého portfólia video prezentace. Čtený obsah sice tvoří většinu internetu, ale ukazuje se, že dobře zpracované video má svou velkou výpovědní hodnotu. Pro lenivější čtenáře je právě video dost důležitým faktorem, který rozhoduje o tom, zda bude mít uživatel o daný produkt či službu zájem.

 

Firemní video prezentace letí

Má již Vaše firma nějakou video prezentaci? Zajistíme Vám kompletní realizaci Vašeho firemního portfolia a umístíme jej na Vaši webovou prezentaci včetně obecně známých video kanálů jako je například Youtube.com nebo Vimeo.com.
V naší nabídce jsou krom firemního videa také video návody k použití, televizní reklamy, srovnávací testy apod. Jak u fotografie tak u videa je naší předností kvalita, proto natáčíme výhradně do formátu UDH nebo-li 4K.
Prohlédněte si ukázky našich video prezentací a nezávazně poptejte firemní video pro Vaši potřebu.