Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

DG studio disponuje týmem kreativních profesionálů s vytříbeným citem pro grafiku a grafické práce všeho druhu, barevnost, typografii a celkově čisté a originální pojetí tvořeného materiálu. To vše je zárukou kvalitního profesionálního výsledku do nejmenších detailů. Se stejnou pečlivostí přistupujeme ke grafickému návrhu prostých vizitek jako k návrhu obsáhlého firemního katalogu.

Jen dokonalost nejmenších detailů totiž tvoří dokonalý celek, a sice profesionální podnikovou identitu. Její vizuální podoba je ve své podstatě jen drobnou součástí rozsáhlého komplexu podnikové komunikační strategie. Přesto má ve firemním marketingu své pevné místo a velký význam pro Vaši marketingovou úspěšnost, Vaši publicitu i Vaši image.

{$item.nazev}

Naše poslední projekty

NVB LINE

Tvorba reklamních brožur, letáků, tašek a panelů pro výstavu na veletrhu

 

Reference

Tigas

Tvorba loga, vizitek, potisk triček a tvorba nové webové prezentace

web: www.tigas.cz

 

Reference

Vinařství Jakubík

Tvorba etiket, vinného listu, fotografování a tvorba webové prezentace s e-shopem

web: www.vinarstvijakubik.cz

 

Reference

NAŠE SLUŽBY DESIGN A DTP

 

Logo firmy

Firemní logo je jako Váš otisk. Vaše vizitka. Ve své podstatě se jedná o grafický prvek, v obecném měřítku je však něčím mnohem mnohem víc. Kvalitní logo firmy může vyjadřovat nejen její náplň či zaměření, ale také profesionalitu, solidnost nebo tradici. A právě takové logo Vám navrhneme a připravíme pro tisk a další použití.

Firemní logo je Vaše poznávací znamení, značka, která Vás odliší od konkurence. Abyste patřičně vyčnívali, je třeba věnovat jeho vzhledu enormní pozornost.

 

Slovníček pojmů

 • LOGO – grafický prvek označující firmu, organizaci či společnost.
 • LOGOTYP – název společnosti či výrobku znázorněný charakteristickým typem písma. Může obsahovat i grafický prvek.
 • OCHRANNÁ ZNÁMKA (TRADEMARK) – registrace v rejstříku ochranných známek (Úřad průmyslového vlastnictví)

 

Naše nabídka

 • tvorba portfolia návrhů log pro následný výběr, úprava vybraného loga do konečné podoby
 • tvorba logotypu – vytvoření Vašeho fontu, tj. originálního zcela nového typu písma
 • redesign (modernizace stávajícího loga) – jemné doladění, nikoliv radikální změna již zaběhnuté značky
 • vektorizace loga (záruka zachování tiskové kvality) - loga dodáváme v několika různých formátech jak vektorových (.ai, .eps), tak bitmapových (.tiff, .bmp, .jpg, .pdf) a to jak v barvách CMYK tak i v barvách RGB

 

Kvalitní logo

 • originální
 • zcela unikátní
 • jednoduché
 • jasné a čitelné
 • zapamatovatelné
 • použitelné (ve všech typech médií)
 • tisknutelné (na všech strojích)
 • snadno zobrazitelné na internetu
 • čitelné i v malých velikostech
 • čitelné a funkční i v černobílém provedení

 

Firemní tiskoviny

Základem profesionální image je zcela unikátní firemní značka a nezaměnitelný vizuální styl. Jednota, harmonie a čistota takového stylu se zrcadlí v globálním působení společnosti jako celku navenek. Jednotné firemní tiskoviny Vám usnadní nejen komunikaci v nitru společnosti, ale také dorozumívání se s vnějšími subjekty. Role pozitivních asociací při vnímání firemní identity nabyla zvláště v posledních letech zcela mimořádného významu.

Firemní tiskoviny jakožto základ firemní image čítají řadu materiálů, jejichž společným jmenovatelem je dobrá užitnost. Vytvoříme Vám hlavičkové papíry, tiskopisy, vizitky, dopisní obálky, novoročenky i elektronické šablony pro kancelářský software.

Hlavičkové papíry si zasluhují Vaši zvýšenou pozornost. Slouží jako tiskovina, která Vás bude reprezentovat v každodenním obchodním styku. Můžete zvolit provedení ekonomické, recyklovatelné či reprezentativní, případně mix variant využitelný ve správnou chvíli ke správnému účelu. V obdobném duchu nabízíme též obálky a vizitky.

K naší nabídce patří též sortiment speciálních tiskopisů vyrobených Vám na míru - přihláška ke studiu, přihláška do kurzu, nejrůznější vouchery apod. Jsme ochotni Vám rovněž pomoci s formulací textu.

 

Grafický manuál

Grafický manuál představuje soubor pravidel, určujících kompletní užití logotypu (loga). Definuje jeho přesnou podobu, varianty užití, firemní barvy, firemní písma a jiné grafické prvky. Jeho součástí jsou též grafické návrhy merkantilních tiskovin (hlavičkové papíry, vizitky, dopisní obálky, firemní složky…) včetně přesných nákresů pro jejich opakovanou výrobu.

Tvorba grafického manuálu je dlouhodobý proces založený na úzké spolupráci grafika s klientem (resp. vedením firmy). Jeho finální podoba se stává závaznou pro všechny firemní zaměstnance, zvláště pak marketingové pracovníky.

Grafický manuál zajišťuje stylovou jednotu všech tiskovin, prezentačních materiálů, reklamních materiálů (billboardy, letáky, bannery, prospekty, katalogy, inzerce…) a jiných vizuálních komunikačních aktivit. Obvykle vzniká současně s logotypem (logem), případně v návaznosti na jeho redesign.

 

Propagace jednotného vzhledu

Být pozitivně vnímán širokým spektrem potenciálních zákazníků je základem úspěšné reklamní kampaně. Jestliže má kampaň působit profesionálně a přesvědčivě, je třeba svěřit ji do rukou odborníků s citem pro podmanivý design podepřený marketingovým přístupem. Jen tehdy bude působit čistě a harmonicky, neboť bude plně korespondovat s pravidly firemního vzhledu tak, jak jsou obsažena v grafickém manuálu Vaší společnosti.

S ohledem na výše zmíněné Vám graficky navrhneme a zpracujeme plošnou reklamu do novin a časopisů, grafickou podobu letáků, plakátů a brožur, obaly výrobků i drobné reklamní předměty. Kompletně Vám též zpracujeme katalogy, firemní časopisy, výroční zprávy apod.

Jsme schopni pro Vás vyrobit jak letáky jednoduché ekonomické (vhodné pro hromadný roznos), tak náročná prezentační provedení (specializovaná pro vybrané obchodní partnery).

Specializujeme se též na obal, jakožto významný faktor prodeje. Navrhneme Vám design, který nejenže zaujme zákazníky, ale bude rovněž v souladu s Vaší firemní identitou.

Jsme precizní a dotahujeme skutečně do detailů. Neopomíjíme proto ani design reklamních předmětů, které nejenže budou korespondovat s Vaší firemní identitou, ale především podpoří Váš prodej.

 

Reklama řezaná plotrem

Veskrze všechna jasná, úderná, čitelná, křiklavá i jemná výrazná grafika se vyrábí řezáním fólií řezacím plotrem. Tato technika najde své nesporné využití zejména u polepů dopravních prostředků všech typů a velikostí, prodejních výloh, světelných i nesvětelných cedulí, výstavních či prodejních stánků, orientačních a směrových systémů, apod.

Nabízíme Vám samolepící fólie v široké škále barevných odstínů v matovém i lesklém provedení, translucentní fólie (na světelnou reklamu), reflexní samolepící fólie (pro okenní grafiku) a jiné. To vše za velmi dobrých cenových podmínek.

 

Realizujeme

 • grafické zpracování a komplexní polepy vozidel, autobusů, kamionů, apod.
 • tuningové polepy vozidel
 • okenní a výlohovou grafiku
 • polepy světelných butonů
 • polepy reklamních poutačů, vývěsných štítů
 • polepy kovových, plastových a plexi desek
 • polepy reklamních štítů
 • označení objektů a staveb
 • reklamní tabule
 • grafický návrh a realizace vizitek, letáků, atd.
 • další individuální požadavky dle vzájemné dohody

 

Výroba

Zajistíme Vám full servis. Grafickým návrhem naše práce nutně nekončí. Dle Vašeho přání zajistíme finální výrobu všech výše zmíněných propagačních prostředků v partnerských profesionálních tiskárnách.