Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Od nás pro Vás jen to nejlepší


 

S námi to dotáhnete daleko

Umíme Vám naslouchat, známe odpovědi a jsme schopni nabídnout Vám řešení každé situace. Jsme mladý tým kreativních specialistů poskytujících komplexní služby v oblasti webhostingu, výroby a správy webových prezentací, výroby webových aplikací a poradenství v oblasti internetu a grafiky. Vedle standardní i nestandardní tvorby webů jsou naší specialitou též internetové obchody a vše, co souvisí s moderní, vysoce efektivní formou nákupu a prodeje. Se stejnou pečlivostí, s jakou dbáme o svou image, umíme napomoct také Vám najít tu správnou firemní identitu. Svěřte nám starost o svou propagaci, postaráme se, aby Vás bylo vidět a aby o Vás bylo slyšet.

 

Nabízíme vysokou úroveň

Stavíme na bohatých zkušenostech za využití nejmodernějších technologií. Za pomoci moderních technických standardů z oblasti kódování, programování a tvorby webových aplikací jsme schopni pracovat rychle a přímočaře. Dokážeme efektivně využít čas a tím vytvářet příjemně nízkou cenu našich služeb. Máme cit pro detail i pro dochvilnost. Díky tomu od nás získáte pečlivě odvedenou práci zásadně včas. Za všech okolností je pro nás přitom prioritou korektní přístup ke každému bez rozdílu. Nikdo není dokonalý. My se přesto snažíme dovést námi realizovanou zakázku až k dokonalosti. Neusínáme na vavřínech a neustále na sobě pracujeme, abychom pro Vás neustále nacházeli nové a neotřelé nápady.

 

Výstavba webů na míru

Prvořadé je pro nás Vaše přání a uspokojení Vašich představ. Ke každému projektu přistupujeme individuálně se 100% odpovědností. I díky tomu není první započatá spolupráce s novým zákazníkem obvykle též spoluprácí poslední. Snadno si spočítáte, že využití našich komplexních služeb je dlouhodobě oboustranně výhodné. Tvoříme profesionální, funkční a přehledné webové prezentace s důrazem na maximální flexibilitu a přístupnost. Stavíme na jednoduchosti a srozumitelnosti internetových řešení, na atraktivitě grafických zpracování a na logickém členění. Orientujeme se na úspěšnost Vaší webové prezentace či internetového obchodu, růst jejich návštěvnosti, propagaci vaší značky a na pozitivní budování pozice na trhu. Klientova maximální spokojenost, to je náš cíl.

 

Kupředu na přední pozice

Dnes už nestačí pouhá skutečnost – být na internetu. Je potřeba být vidět a být k nalezení. S tím Vám snadno pomůžeme prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače. Její součástí je podrobná analýza Vašich webových stránek včetně rozboru konkurence a analýzy klíčových slov. Webové stránky je třeba optimalizovat jak po technické stránce, tak po stránce optimalizace odkazů, textů i celé struktury webu. Vedle toho se postaráme také o registrace Vašich www stránek do internetových katalogů a získávání zpětných odkazů. Dodržujeme postupy definované mezinárodními standardy konsorcia W3C (World Wide Web Consortium), zvyšující přístupnost internetových stránek. Vaši prezentaci optimalizujeme pro prohlížeče Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari. Každý vytvořený projekt rovněž monitorujeme ve vyhledávačích SEZNAM.cz, CENTRUM.cz, ATLAS.cz, GOOGLE.cz a mnoha dalších. Našim cílem je snížit vaše náklady, zvýšit zisk, zviditelnit značku a přivést k vám nové zákazníky.

 

dgstudio - Vaše správná volba

Předním působištěm našich aktivit je město Zlín a jeho nejbližší okolí. Výborná znalost domovské půdy regionu a jeho potřeb je tím nejlepším empirickým předpokladem pro naši kvalitní intuitivní práci, logické myšlení a schopnost najít okamžitá řešení kdykoliv a kdekoliv. To v globálním měřítku znamená, že stejnou kvalitu služeb jsme schopni nabídnout také daleko za hranicemi Zlínského kraje. Internet je všemocný a jeho dostupnost snadná prakticky kdekoliv. Co vás přesvědčí? Známe Vaše potřeby. Umíme Vám vyhovět. A umíme Vám poradit ať už jste kdekoliv. Profesionální služby na špičkové úrovni doplňuje čtyřiadvacetihodinová technická podpora na mobilu a e-mailu 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.