dgstudio.cz s.r.o logo

Vytvořili jsme brand identitu a web pro výrobce osvětlení

  • KLIENT: ELEKTRO-LUMEN s.r.o.
  • KATEGORIE : Web, Grafika

Pro společnost ELEKTRO-LUMEN jsme nejdříve navrhli nové, svěží a funkční logo, které vyjadřuje hlavní předmět podnikání této společnosti – světlo a elektřinu. Zároveň s logem jsme vytvořili kompletní manuál značky a nastavili jednotnou vizuální komunikaci.

Jednoduchý, přehledný a jasný jako produkt samotný. Navrhnout a naprogramovat takový web bylo naším cílem při spolupráci s ELEKTRO-LUMEN. V kontrastu s propagovaným produktem – svítidla všech typů a velikostí – jsme navrhli web ve tmavých odstínech a vytvořili jsme obsahově bohatou webovou prezentaci. Samozřejmostí je plná responzivita webu na mobilu i tabletu.

Prohlédněte si web: www.el-lumen.cz

lumens logo

web style
side picture

Logo & Brand

Začali jsme novým logem, které reprezentuje hlavní předmět firmy Elektro Lumen - světlo, elektřina. Navrhli jsme jednoduché a funkční logo. Zároveň s tím jsme vytvořili i kompletní manuál značky a nastavili jednotnou vizuální komunikaci.

vizitky
web style

Webová prezentace

Webová prezentace obsahuje informace o Elektro Lumen, nabízené řešení a kompletní katalog produktů. Vše je sjednocené v krásném grafickém kabátě, funkční na mobilních i dotykem ovládaných zařízeních.
Odkaz na web: https://www.el-lumen.cz/

side picture
vizitky
auto

Chcete s námi spolupracovat?